Прикарпатець виборов дві золоті медалі на чемпіонаті Європи (фото)

У словацькій Братиславі відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на сайт комітету фізвиховання та спорту МОН.

Дві золотих нагороди у заключний змагальний день виборов серед юніорів виборов уродженець Прикарпаття Віталій Пристай.

Віталій став двічі чемпіоном Європи – у каное-двійці на дистанції 500 м (разом із колегою по команді Ярославом Верблюдом) та у каное-одиночці на дистанції 200 м.

Додамо, що всього на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років українська збірна здобула 11 медалей та посіла друге місце у медальному заліку, поступившись лише збірній Угорщини, у якої 27 нагород.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636