Динамо Київ — Зальцбург 0:0. ОНЛАЙН

Новини, Суспільство

Київське Динамо зіграє проти австрійського Зальцбурга в першому матчі плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Про це інформує щоденна – онлайн газета Голос ІФ з посиланням на Чемпіон УП.

Поєдинок відбудеться на “Арена Люблін” в однойменному польському місті.

34′
Чергорд небезпечно пробивав, Бущане у класному стрибку потягнув цей удар.
33′
Глух класно віддав на Єо в штрафний майданчик, але той пробив повз ворота.
31′

Єо заліз у положення “поза грою”, Динамо розпочинає свою атаку з центра поля.

29′
Гол! Забиває Зальцбург. Попов помилився в центрі поля, Єо його пройшов та віддав на Нене, який спокійно пробив повз Бущана.
27′
Ванат пробивав по воротах небезпечної позиції, однак воротар встиг вийти з воріт і відбити м’яч.
26′
Все ж Терзич не може продовжити гру, замість нього на поле вийшов ван дер Бремпт.
23′
Бражко класно розвернув атаку на правий фланг, Ярмоленко намагався у штрафному майданчику п’ятою віддати на Караваєва, однак вийшло засильно.
21′
Пробивав по воротах Гурна-Дуат, однак Бущан впевнено парирував цей удар.
20′
Продовжується гра і Терзич повертається на поле.
19′
Терзич на газоні і медики на поле вибігають надати допомогу.
17′

Піхальонок класну розрізну передачу віддав, однак Ярмоленко не зумів прийняти м’яч.

16′
Шапаренко отримав усне попередження від арбітра за фол у центрі поля.
15′

Гравці Зальцбурга розіграли кутовий, однак простріл був перехоплений футболістами Динамо.

12′
Обігрувалися австрійці, однак до удару справу не довели.
10′
Попов у центрі поля штовхнув суперника. Арбітр фіксує фол.
8′
Ярмоленко мав супер момент. Андрій отримав м’яч від Шапаренка в штрафному майданчику, однак не зумів вдало прийняти м’яч
6′
Бідструп порушив правила в атаці, намагаючись повернути м’яч.
4′
Піхальонок проривався по лівому флангу, але не встиг віддати передачу в центр.
2′
Дедич виконував прострільну передачу, захисники Динамо вибивають м’яч.
1′
Матч розпочався!
Лунає гімн Ліги чемпіонів!

Команди виходять на поле!

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Динамо: Бущан, Дубінчак, Попов, Михавко, Караваєв, Бражко, Шапаренко, Піхальонок, Кабаєв, Ярмоленко, Ванат.

Запасні: Брагару, Буяльський, Біловар, Волошин, Вівчаренко, Лонвейк, Нещерет, Олексієнко, Себальйос, Супряга, Рубчинський, Андрієвський, Тимчик, Михайленко.

Зальцбург: Блазвіх, Дедич, Пойнтковський, Байду, Терзич, Бідструп, Гурна-Дуат, Чергорд, Нене, Єо, Глух

Запасні: Діакіте, ван дер Бремпт, Дагім, Діамбу, Капальдо, Лукич, Мелльберг, Око, Ратков, Хамзич, Шлагер

Нагадаємо, що на шляху до вирішальної стадії відбору підопічні Олександра Шовковського в другому кваліфікаційному колі ЛЧ розгромило Партизан за сумою двох матчів з рахунком 9:2, а також здолали Рейнджерс. У першій грі Динамо зіграло внічию 1:1, а на виїзді зуміли в більшості обіграти суперника (2:0).

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.