Калуська борчиня Христина Демчук вийшла до півфіналу чемпіонату світу

Вихованка Калуської дитячо-юнацької спортивної школи Христина Демчук досягла півфіналу чемпіонату світу у віковій категорії U-17.

Про це інформує щоденна – онлайн газета Голос ІФ з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України, “Галку”.

Впродовж 19-25 серпня у місті Амман (Йорданія) триває чемпіонат зі спортивної боротьби  (вільна, жіноча та греко-римська) вікової категорії U-17. Як повідомляє Міністерство молоді і спорту, на чемпіонаті українці вже виграли три медалі на старті: Іван Янковський (110 кг) став чемпіоном і здобув золоту медаль, Владислав Покотило (65 кг) отримав срібло, а Владислав Солодчук (80 кг) завоював бронзу.

Бронзовий фінал за участі калушанки Христини Демчук відбудеться 22 серпня о 18:00.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636