Ус здобула бронзову медаль на етапі Кубку світу з веслувального слалому

Новини, Суспільство

Українка Вікторія Ус стала бронзовою призеркою етапу Кубка світу з веслувального слалому.

Про це інформує щоденна – онлайн газета Голос ІФ з посиланням на інформацію НОК України.

Впродовж 12-15 вересня змагання проходять в італійському Івреа.

У кваліфікаційному етапі каное-слалому Вікторія Ус стала сьомою і потрапила до фіналу.

У боротьбі за нагороди українка пройшла трасу без штрафних секунд і фінішувала третьою (108.15с), пропустивши вперед переможницю Габріелу Саткову з Чехії (100.89с) та дворазову бронзову призерку Ігор-2024 британку Кімберлі Вудс (106.24с), яка на цих змаганнях стала другою.

Для Вікторії це п’ята бронзова нагорода і восьма медаль загалом на рівні етапів Кубка світу.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 263

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.