Вчителька з Івано-Франківська Леся Павлюк увійшла до 50 найкращих педагогів світу (відео)
Вчителька початкових класів з Івано-Франківська Леся Павлюк стала фіналісткою престижної світової премії Global Teacher Prize, яку неофіційно називають “Нобелівською премією для вчителів”.
Про це інформує щоденна – онлайн газета Голос ІФ з посиланням на Версії.
Торік педагогиня здобула перемогу і в національній премії: вона обійшла понад тисячу колег зі всієї України. Як вдалося стати кращим педагогом України й опинитися серед найбільш творчої півсотні освітян світу?
Першачки сьомого франківського ліцею зустрічають свою вчительку ще в коридорі … І навперебій квапляться розповісти їй усі свої новини.
Присутність в класі журналістів дітей анітрохи не бентежить. До уваги медійників малеча вже звикла. Знає, що їхня вчителька – справжня селебриті в освітянській спільноті…
Леся Павлюк – переможниця минулорічної національної премії Global Teacher Prize Ukraine. І фіналістка цьогорічної, але вже світової.
Бути вчителькою – її дитяча мрія. Свої перші педагогічні навички відпрацьовувала на однокласниках і молодшій сестрі ще ученицею.
Леся Павлюк, учителька початкових класів:
Коли хтось щось не зрозумів на уроках, підходив, запитував, я ніколи не давала чіткої, правильної відповіді, а я старалася так, як вчителька, підвести до правильної. І мені це дуже сподобалося.
У школі Леся Павлюк – уже дванадцять років, і активно впроваджує інноваційні методики навчання. Першою у Франківську почала працювати з інклюзивним класом. Учительку-новаторку ввели в склад авторської творчої майстерні при обласному Інституту післядипломної освіти.
Леся Павлюк, учителька початкових класів:
У 2018 році я стала тренеркою Нової української школи. я ознайомилася з великою кількістю нових для себе методик. І я їх всіх старалася пробувати в себе у класі. Напевно, з того моменту така активна моя робота новаторська відбувалася.
Війна, а з нею повітряні тривоги, відключення світла, і змішана форма навчання – спонукали педагога шукати нові підходи до навчання… І окрім знань, дати дітям ще й емоційну підтримку та відчуття безпеки.
Леся Павлюк, учителька початкових класів:
Я дозволяю дітям приносити м’які іграшки, адже бачу наскільки важливо їм обняти свої ж м’які іграшки. І таким чином ми стараємося нормалізувати емоційний стан дітей.
Двоє синів пані Наталі – учні Лесі Іванівни. У підході вчительки їй імпонує баланс між навчанням, вихованням і шкільним вайбом.
Наталія Галань, мама учнів:
Діти успішно освоюють те, що вони мають освоїти, по-друге, вони відпочивають, відвідують різні екскурсії. Вони вчаться із легкістю. Леся Іванівна старається кожну тему інтегрувати в реальне життя.
Леся Павлюк, учителька початкових класів:
Для мене дуже важлива довіра між мною і дітьми. І я розумію, що це маленькі діти, і навіть інколи буває, що вони мене своєю мамою називають. До різних дітей має бути різний підхід. І я стараюся знайти оцю стежинку, вибудувати до кожного. З кимось вже вдалося, з кимось ще в процесі.
Історія із національною премією у франківської вчительки розпочалася ще у 2019-му. Тоді її номінували анонімно. Наступні два роки педагог уже сама подала заявки. І ввійшла у 50 найкращих учителів України. А минулого року з понад тисячі претендентів її обрали переможницею.
Леся Павлюк, учителька початкових класів:
Мені надзвичайно подобається те, що премія об’єднала активних, таких творчих і вмотивованих педагогів, у яких, розумієте, очі горять. І в тому середовищі я себе дуже-дуже комфортно почувала..
Натхненна успіхом жінка подала заявку і на світову премію. І потрапила в топ-50 найкращих педагогів світу. Цю можливість хоче використати, аби розказати усім про вчительство в Україні. І виклики, які доводиться долати через війну.
Леся Павлюк, учителька початкових класів:
Ми зараз у таких умовах, які є досить складними, і в нас все одно продовжується навчання, у нас продовжується реформування освіти. Ми адаптовуємо весь процес до умов, які є навколо, і я вважаю, що ми розвиваємо навіть зараз освіту.
Переможця світової премії Global Teacher Prize оголосять всередині лютого в Дубаї. На переможця чекає приз – мільйон доларів для втілення своєї освітянської мрії.
Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФ, youtube Голос ІФ, tiktok Голос ІФ.
Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канали Голос ІФ, Гудзінський NEWS, тік-ток Gudzinskiy_life, tiktok Golosukraina, youtube Ростислав Гудзінський, тут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!
Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636